O chalupě

Chalupa u Kocůrků se nachází v obci Velké Karlovice, které patří mezi jedny z nejkrásnějších vesnic na česko - slovenském pomezí. Velké Karlovice se nachází v Chráněnné krajinné oblasti Beskydy, přitažlivé svými přírodními krásami. Můžete zde najít pestré využití volného času ve všech ročních obdobích. Ubytování je situováno nedaleko centra v blízkosti lyžařského areálu Machůzky a cyklostezky Bečva.

Pobyt na naší chalupě umožňuje vynikající podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, sjezdové i běžecké lyžování. Výchozí místo pro pěší turistiku na Javorníky, Vsetínské vrchy a Beskydy.

V prvním patře je plně vybavená kuchyň, kde najdete mikrovlnou troubu, elektrický sporák, troubu, varnou konvici, lednici, mrazák, topinkovač, toustovač a veškeré kuchyňské nádobí. Kuchyň je propojena s obývacím pokojem, ve kterém najdete sedací pohovku ( uváděná jako přistýlka ) TV televizor. K dispozici je i dětská jídelní židlička. Nachází se zde dvě ložnice - ložnice č. 1.manželská postel a patrová postel + TV televize, ložnice č. 2.tři samostatná lůžka. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, fénem, sušákem na prádlo a WC.

Ve druhém patře je plně vybavená kuchyň, kde naleznete mikrovlnou troubu, dvou plotýnkovou varnou desku, varnou konvici, lednici, mrazák, topinkovač, toustovač a veškeré kuchyňské nádobí. Kuchyň je propojena s obývacím pokojem, ve kterém najdete sedací pohovku, TV televizor. Jsou zde dvě ložnice - ložnice č. 1.manželská postel + 1x výsuvná dvoulůžková postel ( spodní postel nabízená jako přistýlka ). Ložnice č. 2.manželská postel + 1x výsuvná dvoulůžková postel ( spodní postel nabízená jako přistýlka )+ samostatné lůžko. V každém pokoji je TV televize. Je zde i koupelna vybavena sprchovým koutem, dvěma umyvadly, fénem, sušákem na prádlo a WC.

V prvním patře v obývacím pokoji se nachází krb, který dotváří celkovou atmosféru. Dřevo do krbu je součástí ceny za ubytování. Vytápění je zajištěno krbem s radiátory. Host si topí sám, nebo může topit el. kotlem. Ve druhém patře je vytápění zajištěno průduchy do ložnic + radiátory.

Přímo u chalupy je postavená zastřešená pergola s plynovým grilem, lednicí a posezením. Čeká na Vás i dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou, velkou trampolínou, pískoviště a fotbalové branky. Je zde nově ohniště s lavičkami. Můžete zde využít také finskou saunu a vířivku. Najdete zde i místnost, kde si můžete uschovat své kola, lyže, sáňky .........

Možnost parkování u chalupy. K dispozici 3 parkovací místa na parkovišti.

V celém objektu se nekouří, v objektu se zouváme (přezuvky prosím s sebou).

Zvířátka na chalupě NE, své mazlíčky nechejte doma - jezdí k nám alergici!

Při větším počtu ubytovaných ( vetší skupiny ) je možnost domluvit ubytování i ve vedlejší chalupě u Elišky, kterou vlastní má sestra.

Předmětem naší činnosti je pouze prostý pronájem nemovitosti - neposkytujeme žádné služby, jako nájemce užíváte nemovitosti jako vlastník za současného vyloučení práv třetích osob ( ve stejné době a na stejný prostor běží pouze jeden nájemní vztah ).

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 2 až 17 osob ve 4 ložnicích.